Marți, 10 martie, la sediul Politiei Locale Chitila, s-a întrunit Comitetul Local pentru Situații de Urgență

16 July,2020 - BY admin1

În Chitila NU există nicun caz de infectare cu Coronavirus la momentul aceasta.
Marți, 10 martie 2020, la sediul Poliției Locale Chitila, s-a întrunit Comitetul Local pentru Situații de Urgență format din:
-primar, Emilian Oprea,
-viceprimar, Andrei Costel,
-secretar general, Cristina Simion,
-comandantul Poliției Chitila, Ionuț Niță,
-comandantul Poliției Locale Chitila, Florin Iordan,
-director coordonator școli, Ștefania Duminică,
-medic, Corneliu Culcea,
-medic veterinar, Cristinel Rusu,
-preot, Ciprian Panțîru,
-director administrativ, Melin Murat,
-consilier local, Robert Andrei,
-șef managament local, Cristian Dincă,
-inspector de mediu, Claudiu Rus,
– consilier local, Doru Florea.
Comitetul a stabilit măsurile care trebuie urmate pentru situația în care în Chitila vor fi confirmate cazuri de infectare cu coronavirusul Covid-19.
Vă rugăm să respectați cu strictețe măsurile dispuse de Guvernul României privind combaterea Coronavirus și să vă informați doar din surse oficiale.

Comments (0)