Anunț public privind depunerea solicitării de emitere a acordului de mediu UAT Oraș Chitila

UAT Oraș Chitila anunță publicul interesat asupra depunerii solicitării de emitere a acordului de mediu pentru proiectul “Punct terminal de capăt autobuze electrice, oraș Chitila, județul Ilfov”, propus a fi amplasat în Tarla 7, Parcela 41, FN.

Informațiile privind proiectul propus pot fi consultate la sediul autorității competente pentru protecția mediului A.P.M. Ilfov, str. Aleea Lacul Morii nr. 1, sector 6  și la sediul UAT Oraș Chitila, str. Ion Olteanu, nr. 6, oraș Chitila, județul Ilfov, în zilele de luni până vineri, între orele 9 și 13.

Observațiile publicului se primesc zilnic la sediul autorității competente pentru protecția mediului A.P.M. Ilfov.